KLASİK İSVEÇ MASAJI

 • Min :30 dk
 • Max :50 dk

Klasik masaj tekniklerinin kulanıldığı tüm vücut masajı ile bedeniniz günün yorgunluğundan ve stresinden kurtulur. Kandolaşımını hızlandırır, hücreleri canlandırır ve tüm kaslarınızı gevşetir.Kendinizi zinde ve dinlenmiş hissedersiniz.


AROMATERAPİ MASAJI

 • Min :30 dk
 • Max :50 dk

Bitki özlerinden elde edilen Aromatik masaj yağları ile uygulanan bir masaj tekniğidir. Yumuşak ve uzun hareketler ile kas ağrılarını dindirmeye yardımcı olurken, duyularınızı rahatlatır. *%100 organik ve doğal Aromatik yağların her birisinin farklı bir iyileştirici etkisi olduğu biliniyor. Bu yağlar, acının, kas spazmlarının, depresyonun, uykusuzluğun ve astım gibi bir çok hastalığın tedavisinde kulanılmaktadır.

ANTİSTRES MASAJI

 • Min :30 dk
 • Max :50 dk

Kasları, özellikle de sinir sistemini rahatlatan bir mesajdır. Sinirler gevşer ve iç huzur sağlanır. Yavaş ve ritmik hareketler ile baş, boyun, sırt ve bacakların arka bölgesine uygulanan nazik ve derin masaj teknikleri, gerginliği azaltır ve yeni bir yaşamın sevincini hisetmenizi sağlar.

REFLEKSOLOJİ MASAJI

 • Min :30 dk
 • Max :50 dk

Ayaklardaki refleks noktalarına basınç uygulanarak tıkanan enerji yollarının açılması ile bu noktaların bağlı olduğu organlardaki problemlerin giderilmesi hedeflenir.Vücuttaki bir çok rahatsızlığı iyileştiren ve yorgunluğu alarak, psikolojik rahatlama sağlayan bir tedavi biçimidir.GELENEKSEL BALİ MASAJI

 • Masaj süresi :50 dk

Bu masaj Endonezya Bali'ye özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktalı üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder.


SHIATSU MASAJI

 • Masaj süresi :50 dk

Shiatsu Japonca'da "parmak baskısı" anlamı taşımaktadır. Enerj akışı baz alınarak belirli bölgelere baskılar uygulanır. Enerji akışının dengeli ve kesintisiz tüm bedende dolaşması hedeflenir. Bu sayede vucudun kendisini iyileştirebileceğine inanılır.

MANDARA / DÖRT EL MASAJI

 • Masaj süresi :50 dk

Ebedi gençlik hakındda bir Bali dili efsanesinden türetilen Mandara Masajı, iki terapist eşliğinde Geleneksel Bali Masajı, Japon Shiatsu Masajı, Klasik İsveç Masajı'nın ritmik olarak birleştirildiği bir ritüeldir.

DERİN ASYA / DERİN DOKU MASAJI

 • Masaj süresi :50 dk

Derin Asya Masajında, Klasik İsveç ve Geleneksel Bali Masajına göre daha fazla basınç kullanılır. Terapist bu masaj için kollarını kullanır. Bu masajın birincil nedeni; dengeli bir dik duruş sağlamak, sırt ağrısını azaltmaktır.

SICAK TAŞ MASAJI

 • Min :30 dk
 • Max :50 dk

Özel olarak seçilmiş bazalt taşlar ile uygulanan masajda öncelikle taşlar makul oranda, vücudun tolere edebileceği kadar ısıtılır. Daha sonra ise bu taşlar vücudun belirli çakra bölgelerine yerleştirilir ve masaj öncesinde bu bölgeler termoterapi ile ısınmış olur. Vücudu masaja daha uygun kılar. Taşlarla ısıtılan bölgeye masaj yapılmaya başlanınca o bölgeeki hareketlilik, kan akışı ve kas gevşemesi çok daha hızlı ve efektif olmaktadır.

SPOR MASAJI

 • Min :30 dk
 • Max :50 dk

Egzersiz öncesinde ya da uygulanan spor masajının teknbikleri yapılan egzersiz türü ve ençok kulanılan kas gurubuna göre farklılıklar gösterir. Egzersiz öncesinde kramp oluşumunu engellemek, kas gerginliğini azaltmak ve sporcuyu rahatlatmak için farklı uygulamalar yapılır. Egzersiz esnasında kişinin maksimum kapasitesini daha rahat kullanabilmesi adına birden çok tekniğin bütüncül olarak uygulanmasıdır. Egzersiz sonrasında ise zorlanmış veya aşırı kasılmış problemli bölgelere uygulanan spor masajı kişinin ağrı, sakatlık gibi farklı şikayetlerle karşılaşmasını önlemek adıan uygulanır. Bu masaj tekniğinin kas ve iskelet sistemi üzerinde Terapötik bir etkisi vardır.

ANTİ SELÜLİT MASAJI

 • Min :30 dk
 • Max :50 dk

Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumuna neden olan en büyük neden dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımında oluşan bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine neden olur. Selülit masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılmasını ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar.Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha fazla oksijen gitmesi sağlanır ve toksik maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır.SHIRODHARA

 • Masaj Süresi :40 dk

Isıtılmış nitelikli yağların susam yağında seyreltilmesi ve 'Ajna'(alın çakra) ardından 'Sahasra'(taş çakra) üzerinden damlatılmasıyla uygulanmaktadır. Kırk dakikalık ritmik ve derin bir gevşeme ile zihni ve ruhu sakinleştirerek, cildin canlılık kazanmasına yardımcı olur. İçsel barış ve huzur hissi kazandırır. Baş ağrısı, insomnia (uykusuzluk) ve sağlıklı sinir sistemi için olumlu etkisi vardır.


ABHYANGA

 • Masaj Süresi :50 dk

Abhyanga, Ayurveda'nın temel masajıdır. Kişinin ihtiyaçlarına göre seçilen, ısıtılmış, nitelikli yağlar, susam yağında seyreltilerek, baştan parmak uçlarına kadar tüm vücuda nazik ve etkili bir masaj eşliğinde uygulanır. Rahatlatıcı ve gençleştirici bir işlemdir. Abhyanga, stres, endişe, bitkinlik ve zihinsel dengesizliklere karşı korur. Vücudu besler, iyi bir uyku sağlar, cildi onarır ve gençleştirir.

HİNT BAŞ MASAJI

 • Masaj Süresi :60 dk

Doğal esansiyel kullanıldığı özel bir Ayurveda masaj tekniğidir. Baş bölgesi, boyun ve omuzlar üzerine yoğunlaşılır. Baş ağrısı, stres, uykusuzluk, saç dökülmesi ve özellikle mental yorgunluklardan arındıran bu uygulama enerjinin tazelenmesine yardımcı olur.PAŞA HAMAMI

 • Süresi :30 dk

Hamamın sıcaklığı ile derinden rahatlayacaksınız. Hamam ustasa tüm vücudunuzu keseleyek temizler, cildinizi pürüsüz ve yumuşak bir hale gelir. Ardından hoş kokulu Türk sabunu ile köpük bulutuna sarılırsınız, hamam ustası sizi yıkar ve durular. Siz pürüssüz cildinizin tadını çıkarırken Hamam ustası bitki çayınızı ikram eder.


ŞEHRAZAT HAMAMI

 • Süresi :50 dk

Paşa uygulamasına ek olarak, hoş kokulu köpük banyosunun ardından, 20 dakikalık köpük masajı ile tüm kramplarınızı çözeltir. Hamam ustası sizi yıkar ve durular. Sizi dinlenirken kil maskeniz yapılır ve bitki çayınız ikram edilir.

HAMAM

 • Süresi :20 dk

Türk kültüründe çok önemli bir yeri olan hamam, stresi alır zihni dinginleştir. Meteboloizmayı ve kan dolaşımını hızlandırır, cilde ve kas ağrılarına iyi gelir. Osmanlı İmparatorluğu zamanında sarayda yaşayan kadınların da güzellik sırlarının hamama bağlı olduğu söylenirdi.

SAUNA

 • Süresi :30 dk

Terleme yolu ile vücuttaki toksinlerin atılmasına da yardımcı olan sauna yüksek ısı sayesinde kasların gevşemesi ve dinlenmesine yardımcı olur. Özellikle grip ve soğuk algınlığı gibi kış hastalıklarında terleme sayesinde iyileşmeyi hızlandırır. Eklem ağrıları içinde oldukça faydalıdır.

TUZ ODASI

 • Süresi :30 dk

Haloterapi olarakta bilinen tuz odası terapisi astım ve bronşit gibi solunum yolu hastalıkları için doktorlar tarafındanda öneriliyor. Tuz odası egzama, sedef hastalığı ve eklem ağrılarınada iyi gelir.

BUHAR ODASI

 • Süresi :30 dk

Buhar odasındaki nem oranının yüksekliği sayesinde ciltteki nem kaybı az olur ve cilt dışından da aldığı nem sayesinde toksinleri vücuttan uzaklaştırırken sıvı kaybına uğramaz. Ayrıca buhar odasındaki ısı sayesinde dolaşım sistemi hızlanırve kandaki oksijen miktarı artış gösterir. Vücutta artan oksijen ise spor sonrasında kaslarımıza birikmiş olan laktik asidin daha hızlı parçalanmasını sağlar.

KARIŞIK TERAPİ

 • Süresi :60 dk

1- Yüz üstü yatarsınız:
* Sıcak taş uygulaması
* Klasik isveç masajı
2- Sonra sırt üstü yatarsınız:
* Refleksoloji masajı
* Bacakların ön tarafı, karın, göğüs, boyun bölgesi, ve kollar için klasik isveç masajı
* Hint baş masajı
Bu karma tedaviden sonra yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

whatsapp

Akyaka mah. İnişdibi Cad. No:69
ULA/MUĞLA

 • +90 533 320 34 34
+